Vyhledávání:

Výsledek hledání:

  nalezeno 11 nemovitostí
nemovitost
Byt 2+1 s balkonem v Brně, Bystrci, ul. Foltýnova
Prodej: 3.450.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s balkonem v Brně, Bystrci, ul. Foltýnova. Výměra 66m2, byt je ve 4. poschodí panel. domu s výtahem. Byt je po rekonstrukci - zděné jádro, dřevěná eurookna, podlahové topení v koupelně, plovoucí podlaha v kuchyni, pokoji a předsíni. Nová kuchyňská linka se spotřebiči Baumatic, vybavená kuchyň, šatna a koupena. Pěkné prostředí v blízkosti Brněnské přehrady. PENB - třída C (úsporná).
nemovitost
Byt 2+1 s balkonem v Brně, Bystrci, ul. Foltýnova
Pronájem: 12.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+1 s balkonem v Brně, Bystrci, ul. Foltýnova. Výměra 66m2, byt je ve 4. poschodí panel. domu s výtahem. Byt je po rekonstrukci - zděné jádro, dřevěná eurookna, podlahové topení v koupelně, plovoucí podlaha v kuchyni, pokoji a předsíni. Nová kuchyňská linka se spotřebiči Baumatic, vybavená kuchyň, šatna a koupena. Pěkné prostředí v blízkosti Brněnské přehrady. Vzhledem tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt bude k dispozici od 1.2.2019, prohlídky možné dříve po domluvě.
nemovitost
Byt 1+KK s lodžií v Brně, Lískovci, Oblá ul.
Prodej: 7.900 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+KK s lodžií v Brně, Novém Lískovci, ul. Oblá. Výměra 32 m2 + lodžie a sklep. Byt je v 1. poschodí panelového domu s výtahem. Vybavení - pračka, lednička, kuchyňská linka, postel - jednolůžko, pokojová stěna, pult se židlemi, skříně. Vhodné pro 1 osobu. Byt bude k dispozici od 1.5.2019, prohlídky možné již nyní dle dohody. Výborná poloha u obchodního centra s možností parkování a dobrým spojením do centra. K nájmu se hradí zálohy na energie ve výši 2.000,- Kč. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G.
nemovitost
Byt 2+1 s balkonem v Brně, Staré Brno, Hybešova ul.
Prodej: 4.290.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví v Brně, ul. Hybešova. Byt o podlahové výměře 74m2 je nyní přebudován jako 3+1. Vstupní předsíň - 10m2, kuchyň 7,7m2, pokoj 25m2, další pokoj 25m2 ( nyní předělen na 2 místnosti - 13,7m2 a 14,4m2), koupelna s vanou a sprchovou zástěnou - výměra 3,26m2, balkon přístupný z předsíně - 2,10m2, samost WC s oknem do dvora, a potravinová komora 1,26m2. V obývacím pokoji je samostatný funkční komín s možností využití. Byt je ve 2.NP cihlového domu. Na domě nyní probíhá revitalizace - fasáda, výměna a zvětšení balkonů. Bytová jednotka byla kompletně zrekonstruovaná - plovoucí podlahy v celém bytě, dlažba v koupelně, zdařile repasované původní dveře a zárubně, nová plastová okna se sítěmi proti hmyzu. Díky snížení stropu v jedné místnosti se získal velký úložný prostor. Samostatné plynové topení s el. ovládním. Plynový kotel je v koupelně, kde je současně okno se zabudovaným odvětráním. V bytě je zánovní kuchyňská linka se spotřebiči - el. multifunkční trouba se sklokeramickou varnou deskou, lednička, myčka, digestoř, mikrovlnná trouba. V bytě zůstává koupelnový nábytek, vestavěná prostorná skříň, kožená sedací souprava a rohová sedačka, osvětlovací tělesa a parabola na příjem TV. Náklady na bydlení - 2756,-Kč + plyn a elektřina. Dům nemá žádné dluhy ani hypotéku. PENB -F. K užívání jsou i sklepní prostory, dále je v domě společný půdní prostor. Byt je orientován na jih do klidného vnitrobloku, který je částečně zatravněn a využíván k odpočinku ( pískoviště, trampolína, lavička). Dále patří k domu 2 menší dvory a možnost přístupu brankou z ulice Soukenická. Předností bytu je výborná poloha v blízkosti centra a klidné bydlení díky orientaci.
nemovitost
Byt 1+1 s balkonem v Brně, Černovicích, ul. Húskova
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 s balkonem v Brně, Černovicích, ul. Húskova. Byt má výměru 30m2, je ve 3. poschodí cihlového domu. Vybavení - kuchyňská linka, pracovní stůl, židle, skříňky, skříň v předsíni, koupelna se sprch. koutem a WC. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra. Byt je k dispozici od 1.5.2019, prohlídky možné již nyní po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G.
nemovitost
Byt 3+1 s 2 lodžiemi v Brně, Žabovřeskách, ul. Mučednická
Pronájem: 10.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 3+1 s 2 lodžiemi a malým balkonem v Brně, Žabovřeskách, ul. Mučednická. Byt je ve 3. poschodí cihlového domu bez výtahu. Výměra 63m2 ( pokoje 16m2, 18m2, 11m2, kuchyň 4,5m2). Dva pokoje mají samostatný vstup, jeden je průchozí. Byt je ihned volný, prohlídky kdykoliv po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je nezařízený, pouze kuchyňská linka. Vhodné pro nekuřáky, bez zvířat. Výborná poloha v blízkosti Kraví hory, Wilsonova lesa a Kounicových kolejí. Před domem zastávka MHD.
nemovitost
Byt OV 1+KK se zahrádkou v Brně, Medlánkách
Prodej: 2.850.000 Kč; lokalita: Brno-město

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+KK s terasou a zahrádkou v Brně, Medlánkách, ul. Hrázka. Byt je v 1.NP cihlové novostavby. K bytu náleží sklep 2,8m2, terasa 6m2 a zahrádka 42m2. Výměra samotného bytu je 36m2- pokoj s KK 27,5m2, předsíň 4,6m2, koupelna s WC 3,6m2.Byt je ve výborném stavu. Klidné bydlení v pěkném prostředí s dobrou dostupností do centra.Lokalita Nové Medlánky navazuje na původní zástavbu. V místě je veškerá občanská vybavenost- MŠ, ZŠ, obchody a služby. PENB - C. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě.
nemovitost
Byt 2+KK s terasou a garáží v Brně, Komíně, Vavřinecká
Pronájem: 13.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 2+KK s terasou a garážovým stáním v Brně, Komíně, ul. Vavřinecká. Výměra 46m2, byt je ve 3. poschodí nového cihlového domu. Kompletně vybaveno a zařízeno. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je volný od 1.6.2019, prohlídky možné již nyní po domluvě. Pěkné bydlení s dobrou dostupností do centra.
nemovitost
Byt 1+1 s lodžií v Brně-střed, ul. Mezírka
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem pěkného bytu o velikosti 1+1 s 2 lodžiemi v Brně střed, ul. Mezírka. Výměra 36m2, byt je v 5. poschodí, orientace do klidného vnitrobloku. Kompletně zařízeno a vybaveno, možno dodat ještě jeden prac. stůl. Vhodné pro nekuřáky bez zvířat. Byt je ihned volný, prohlídky po domluvě. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Výborná poloha u centra města. K nájmu se hradí zálohy na energie - 2.000,- Kč/ 1 osoba, 2.500,- Kč/ 2 osoby.
nemovitost
Byt 1+1 v Brně, Staré Brno, Bezručova
Pronájem: 9.000 Kč/měsíc/+energie; lokalita: Brno-město

Pronájem bytu o velikosti 1+1 v Brně, Staré Brno, ul. Bezručova. Byt je v přízemí cihlového domu s orientací do ulice. Výměra cca 45m2. Vybavení může dle dohody zůstat, případně být odstraněno. Byt je volný od 1.5.2019, prohlídky po dohodě již nyní. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Výborná poloha v blízkosti centra města.
nemovitost
Byt 1+1 v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Sedlákova
Prodej: 2.600.000 Kč; lokalita: Brno-město

Převod družstevního bytu o velikosti 1+1 v Brně, Masarykově čtvrti, ul. Sedlákova. Byt má výměru 36,6 m2 ( pokoj 18,8m2, kuchyň10m2, koupelna se sprch. koutem 2,4m2, WC 1m2, předsíň 4,4m2). K bytu patří 2 sklepy ( 1,8m2 a 1,4m2) a samostatná kóje na půdě 11,8m2. Rovněž je možné využívat střešní terasu. Byt je v 1.NP cihlového domu s orientací kuchyně do ulice a pokoje do klidného dvora. V bytě je samostatné plynové topení - kotel., nová kuchyňská linka s vestavěnou ledničkou, zůstává kuchyňský stůl, 3 židle a předsíňová stěna. Byt je družstevní bez možnosti ručení na úvěr a převodu do OV. Neplatí se daň z převodu. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G. Byt je ihned k dispozici. Pěkné prostředí jedné z nejlepších brněnských lokalit - v blízkosti Wilsonův les a sportovní a rekreační areál Kraví hora s krytým plaveckým bazénem, venkovním koupalištěm, tenisovými kurty. Klidné bydlení s výbornou dostupností do centra města tramvaj č.4 - náměstí Míru
Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, můžete nás kontatkovat
i přes tento formulář.

Váš telefon nebo e-mail:

Vaše sdělení:


 
REALCENTRUM Brno
Masarykova 2
602 00, Brno

Otevřeno:
Dle telefonické domluvy

+420 542 210 151
+420 603 145 686
+420 604 269 186
Podrobné kontaktní informace »